0
ATP

ATP PEKING: Troicki izgubio

Objavljeno: 04.10.16 u 16:22

Viktor Troicki ispao je već u prvom kolu turnira u Pekingu, nakon poraza od Fabija Fonjinija iz Italije od 2:1 – 2:6, 6:2, 7:5.

Troicki je sjajno otvorio meč, napravio je dva brejka i došao do 6:2 u prvom setu. Umesto da nastavi u istom ritmu, Fonjini je preuzeo inicijativu, i ubrzo došao do izjednačenja na identičan način – dva brejka za 6:2.

Treći set doneo je veliku borbu, a prvi je do prednosti stigao Troicki brejkom u trećem gemu. Tu prednost je sačuvao do rezultata 4:3, kada je Fonjini vratio brejk, a potom i poveo sa 5:4, osvojivši svoj servis. Sledeća dva gema sigurno su pripala teniserima koji su servirali, da bi Fonjini u 12. gemu pri prednosti od 6:5 napravio još jedan brejk i plasirao se dalje.