0

SERIJA A: Preokret iz bajke Milana, ovakva ludnica dugo nije viđena (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.16 u 20:44

Fudbaleri Sasuola vodili su sa 3:1 na oko 25 minuta pre kraja, a na kraju je Milan taj koji je slavio pobedu od 4:3 (1:1).

Na San Siru smo videli sedam golova i retko kada viđen preokret u režiji Milana koji je ostvario pobedu nad Sasuolom rezultatom 4:3.

Bonaventura je doveo Milan u vođstvo u devetom minutu, ali je ‘dželat’ Crvene zvezde pokazao zube i do 65. minuta došao do vođstva od 3:1 golovima Politana u 10., Aćerbija u 54. i Pelegrinija u 56. minutu.

Međutim, tu nije bio kraj, pošto su domaći krenuli u veliki preokret. PRvo je Karlos Baka iskoristio penal u 68. minutu, Lokateli je u 73. pogodio za izjednačenje, da bi već u 77. minutu na semaforu pisalo 4:3 za Milan posle gola Palete.

Zaista neverovatna utakmica!

(Izvor: youtube / ViManSeth)

Naš Siniša Mihajlović je u isto vreme ugostio Fiorentinu sa svojim Torinom. Inače, poznato je da je ‘viola’ bivši klub Mihajlovića, ali danas nije imao ‘milosti’.

Falke u 15. i Benasi u 60. minutu su bili vinovnici pobede ‘bikova’, da bi Babakar samo postigao počasni pogodak u 83. minutu. Nedovoljno da bi se izbegao poraz.