0

BUNDESLIGA: Šalke se vratio u velikom stilu rapsodijom protiv Menhengladbaha! (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.16 u 20:08

Posle pet poraza u isto toliko prvih utakmica, Šalke je razbio učesnika Lige šampiona na svom stadionu rezultatom 4:0 (0:0).

Dugo su mnogi čekali Šalke da se probudi i to se desilo u šestom kolu. Posle pet bolnih poraza usledila je danas ubedljiva pobeda protiv Menhengladbaha za zalečenje rana, koliko je to moguće.

Istina, Šalke je probio i razbio goste u drugom poluvremenu, posle mirnih mreža u prvih 45 minuta.

Bravu je otključao ČupoMoting u 52. minutu sa bele tačke, tri minuta kasnije Embolo je duplirao prednost.

Posle novih tri minuta Gorecka je povisio na 3:0, da bi konačan rezultat postavio Embolo svojim drugim golom u 83. minutu.