0

PREMIJER LIGA: Liverpul iz ‘keca u dvojku’ (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.16 u 15:46

U drugom meču sedmog kola Premijer lige Liverpul je slavio pobedu na gostovanju Svonsiju i to posle preokreta – 2:1 (0:1).

Marko Grujić je ostao van konkurencije na ovom meču, jer je Jirgen Klop procenio da će gostovanje Svonsiju biti izuzetno teško, što se i ispostavilo tačnim.

Jer, Liverpul se itekako pomučio da bi došao do četvrte pobede u nizu. Posebno posle osmog minuta i vođstva domaćih.

Sumnjiva je bila situacija kada je Liroj Fer postigao gol sa bukvalno 10 centimetara, ali je pravo pitanje da li je bio u ofsajdu tom prilikom.

(Izvor: youtube / MATTHDQ)

Međutim, domaći su se povukli, a gosti krenuli u silovite napade u nastavku meča i u drugom poluvremenu su uspeli da preokrenu.

Čovek preokreta bio je Roberto Firmino koji je prvo u 54. minutu postigao izjednačujući gol, da bi šest minuta pre kraja nad njim bio napravljen jedanaesterac koji je Džejms Milner pretvorio u pogodak za pobedu.