0

BUNDESLIGA: Prvi kiks Bajerna i to u Minhenu, Herta preti šampionu, a Hamburg tone sve dublje (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.16 u 17:28

Prvi mečevi šestog kola nemačke Bundeslige doneli su nam i možda i najveće iznenađenje od početka nove sezone, odnosno, remi Bajerna sa Kelna.

Bajern je prošlog vikenda u poslednjim minutima meča izvukao pobedu na gostovanju Hamburgu, ali se ovog puta nije provukao. Na svom stadionu očekivala se ubedljiva pobeda nad visokoplasiranim Kelnom, ali je ona izostala.

Ipak, činilo se da neće tako biti, pošto je u 40. minutu Džošua Kimih postigao gol za vođstvo Bavaraca i tako ostao jedini strelac za Bajern u poslednje tri utakmice.

(Izvor: youtube / Sports Universe)

Domaći su želeli da umrtve igru i tako dokrajče protivnika, ali je umesto toga Entoni Modest postigao sjajan gol u 63. minutu za, ispostavilo se, konačnih 1:1.

Čak je Keln imao još par prilika za pobedu u finišu, ali je Coler u poslednjem minut  bio neprecizan u situaciji ‘jedan na jedan’ sa Nojerom.

U samom vrhu sada se pored Bajerna i Dortmunda koji će od 18:30h želeti da iskoristi ovaj kiks Bajerna, nalazi i Herta, koja je pobedom nad Hamburgom zauzela drugo mesto na tabeli Bundeslige.

Junak Berlinaca je Vedad Ibišević koji je golovima u 19. iz penala i 73. minutu doneo Herti tri boda.