0

PREMIJER LIGA: Kristal Palas ponovo zadovoljniji napušta Gudison park (VIDEO)

Objavljeno: 30.09.16 u 22:55

U prvom meču 7. kola Premijer lige Everton i Kristal Palas igrali su nerešeno 1:1 (1:0) u Liverpulu.

Mogao je Everton posle ovog meča na poziciju „dva“, ali neće, pošto se Kristal Palas ponovo pokazao kao neugodan rival za tim sa Gudisona. Mada je dobro počelo za „karamele“. Igrao se 35. minut kada je Lukaku iz slobodnog udarca pogodio za 1:0. Tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Drugo je počelo šokantno po domaćina. Vard je uposlio Bentekea, a ovaj nemilosrdno izjednačio na 1:1. Do kraja utakmice šansu je imao samo vezista Evertona Beri, ali je njegov pokušaj blokirala odbrana tima iz Londona.

Эвертон – Кристал Пэлас 1-1 (30 сентября 2016 г, Чемпионат Англии) от Независимый спорт на Rutube.