0

RIKARDINJO ‘UPOZNAO’ MAGIJU ARGENTINE: ‘Gaučos’ prebacio golmana, ušetao se u gol i na kraju ga oborio (VIDEO)

Objavljeno: 29.09.16 u 10:06

Posle Rusije dobili smo i drugog finalistu Svetskog prvenstva u futsalu, to je selekcija Argentine.

„Gaučosi“ su u polufinalu demolirali Portugaliju 5:2. Jedan od najboljih fudbalera sveta Rikardinjo upozno je „magiju gaučosa“. Posebno lep bio je prvi gol kada je u petom minutu Bruto prebacio golmana, a onda sa loptom ušao u gol i oborio ga na zemlju. Portugalija je uspela da izjednači, ali je povoljan rezultat za Evropljane bio kratkog daha.

Argentina je u periodu od 11. do 13. minuta postigla tri gola i rešila pitanje pobednika. „Gaučosi“ će u finalu igrati protiv Rusije, a vi pogledajte sve golove sa utakmice i neverovatan potez Argentinca koji je oborio gol…

(Izvor: YouTube/mio)