0

SUDAR SRBA U ČEMPIONŠIPU: Stojke se odbranio od Jokana u ‘srpskom derbiju’ (VIDEO)

Objavljeno: 27.09.16 u 23:28

Meč između Notingem Foresta i Fulama, čije su uzdanice Srbi Vladimir Stojković i Slaviša Jokanović, završen je remijem rezultatom 1:1 (0:0).

Notingem Forest za koga brani Vladimir Stojković i Fulam, čiji je menadžer Slaviša Jokanović, večeras je podelio bodove u svojevrskom ‘srpskom derbiju’ engleskog Čempionšipa.

Gol za domaći tim pred ne tako popunjenim tribinama Notingemovog stadiona postigao je ‘Lord’ Niklas Bendtner u 60. minutu, ali je Jokanovićev tim stigao do izjednačenja već posle 12. minuta golom Karnija.

Fulam je za sada bolje plasiran na tabeli Čempionšipa i sa 14 bodova zauzima 12. mesto na tabeli, dok su ‘Šumari’ na 15. poziciji sa 12 osvojenih bodova.