0

BUNDESLIGA: Podela bodova Jojićevog i Mladenovićevog Kelna protiv Lajpciga

Objavljeno: 25.09.16 u 19:50

Da je Keln pobedio izbio bi na drugo mesto Bundeslige, ovako će morati za se zadovolji trećom pozicijom posle remija sa Lajpcigom 1:1 (1:1).

‘Jarčevi’ nisu iskoristili priliku koja im se ukazala i ovog nedeljnog popodneva su rastužili svoje navijače, ali i kladioničare širom sveta. Novajlija u ligi je još jednom odoleo favorizovanom rivalu i isčupao bod na neugodnom gostovanju.

Šta više, Lajpcig je poveo već u petom minutu preko Burkea, na veliko iznenađenje celog stadiona u Kelnu.

Međutim, posle 20 minuta stigao je odgovor domaćih, kada je Osako izjednačio. Očekivalo se tada da će tim naših Filipa Mladenovića i Miloša Jojića moći do pobede i drugog mesta, ali do toga nisu došli i ostalo je 1:1.

Mladenović je dobio šansu u poslednjih desetak minuta (od 84.), dok Jojić nije ulazio u igru.