0

PRIMERA: Barsina surova ‘petica’ u Hihonu (VIDEO)

Objavljeno: 24.09.16 u 18:15

U šestom kolu španske Primere fudbaleri Barselone deklasirali su Sporting Hihon na gostovanju rezultatom 5:0 (2:0).

Dođoh, videh, rasturih. Tako bi se moglo opisati gostovanje Barselone Sporting Hihonu, ekipi koja je ‘ni kriva ni dužna’ platila ceh zbog nekoliko lošijih partija izabranika Luisa Enrikea.

Posle poraza od Alavesa na Kamp Nou (1:2) i remija sa Atletiko Madridom na istom mestu pre tri dana, Barsa je dala sebi oduška na današnjem gostovanju i sa ‘petardom’ ‘častila’ Sporting.

Do 29. minuta nije bilo golova, a onda je za tri minuta sve bilo rešeno. Prvo je Suarez probio bunker domaćina, a već u 32. minutu Rafinja je duplirao vođstvo Katalonaca.

Nazirao se tada debakl Sportinga, ali je on stigao tek u poslednjih 10 minuta. Istina, gostima je u tome pomogao drugi žuti karton Lore u 74. minutu.

Treći gol Barsa je postigla u 81. minutu kada je strelac bio Nejmar, u 85. se na semafor upisao i Arda Turan, a konačnih 5:0 postavio je Nejmar svojim drugim golom u dva minuta pre kraja.

(Izvor: youtube / ALlRealMadridGoals1)