0

ZAKUVALO SE U RUSIJI: Zenit pregazio Rubin (VIDEO)

Objavljeno: 19.09.16 u 21:08

Tim iz Sankt Peterburga je savladao Rubin 4:1 (1:0) u poslednjem meču sedmog kola ruske Premijer lige.

Domaćin je na Petrovskom poveo golom Domenika Krišita iz penala u 16. minutu, a trijumf je potvrdio sa tri gola u roku od deset minuta u drugom poluvremenu.

TOTIJEV ŠOU U FIRENCI: Prvo je ‘oladio’ novinare, pa urnebesno ‘đuskao’ uz himnu rivala (VIDEO)

Redom su pogađali Robert Mak, Đulijano i Artjom Dzjuba, da bi pet minuta pre kraja Karlos Sambrano ublažio poraz gostiju iz Kazanja.

Zenit je trećom uzastopnom pobedom stigao na dva boda iza drugoplasiranog CSKA, dok lider Spartak ima četiri više.
(Izvor:youtube/Sportive 2)
Ekipa Mirčee Lučeskua u sledećem kolu gostuje Anžiju.