0

PREMIJER LIGA: Kejn popeo ‘petlove’ na treće mesto (VIDEO)

Objavljeno: 18.09.16 u 19:35

Posle bolnog poraza u Ligi šampiona, Totenhem je rane zacelio pobedom nad Sanderlendom 1:0 (0:0).

Očekivalo se da „petlovi“ sigrnu do tri boda „crnih mačaka“, ali lakše nego što su to učinile danas na Vajt Hart Lejnu. Bio je Totenhem daleko bolji rival, ali nedovoljno da postigne više od jednog gola. Ipak, i taj jedan je doneo tri boda i treće mesto na tabeli.

Sparsi su meč počeli prilikom za Sisoka, ali promene rezultata u 4. minutu nije bilo. Na sledeću šansu se čekalo do 16. minuta kada je šut Kejna odbranio Pikford. Kasnije su se ređale šanse za Vanjamu i Heung Min-Sona, ali promene rezultata nije bilo. Meč je rešen u 59. minutu kada je posle gužve u kaznenom prostoru Kejn napokon uspeo da savlada Pikforda – 1:0.

Do kraja utakmice zabeležili smo još dve šanse za Erika Lamelu, ali Argentinac nije uspeo da poveća prednost svog tima. Bezopasni Sanderlend je u 90. minutu ostao bez isključenog Januzaja.

(Izvor: YouTube/BEST FOOTBALL REVIEWS 1)