1

MIROLJUBIVO: Minimalac Partizana u meču sa Zetom

Objavljeno: 03.09.16 u 20:39

U prijateljskom susretu između Partizana i Zete, viđen je samo jedan pogodak, ali dovoljno za slavlje „crno -belih“.

Strelac jedinog pogotka bio je Božinov u desetom minutu.

Trener Partizana Marko Nikolić dosta je promenio sastav tima u tom prijateljskom meču.

[stextbox id=“hotsport_text_box“]PARTIZAN: Kljajić-Radin, Miletić, Milenković, Gogua-Jevtović, Marjanović, Leonardo, Stevanović-Đurđić, Božinov.
Na klupi će biti: Stevanović, Vulićević, Balažic, Ostojić, Damnjanović, Đuričković, Jovanović, Ilić.[/stextbox]

NIKOLIĆ IMA IDEJU: Partizan igra prijateljski meč protiv Zete, novo rešenje na desnom beku (SASTAVI)

TOK MEČA:

Prvu priliku na meču imali su fudbaleri Partizana, ali Miletić nije iskoristio dodavanje Stevanovića u devetom minutu.

Samo minut kasnije gol za crno – bele. Centrirao je Leonardo, a Božinov se upisao u strelce.

Partizan je u 25. minutu postigao još jedan pogodak, koji je poništen zbog ofsajda Leonarda.

U nastavku igre Klajića je na golu zamenio Stevanović. Na mesto desnog beka stao je Vulićević, a Radin na poziciju veznog. Levo je otišao Bogosavac, a u sredinu odbrane ušli su Balažic i Ostojić.

Uroš Damjanović je ušao na mesto napadača, a Leonarda je zamenio Đurković.

Prvu izglednu priliku domaći su imali u 54. minutu, ali je Stevanović odbranio udarac Rogošiću.

U 54. nova šansa za Partizan. Posle korenera koji je izveo Đuričković, Đurđić je posri minuta kasnije zamenio ga je Jovanović.

Zatim je u igru umesto Alena Stevanovića ušao Saša Ilić. Novu šansu za Zetu nije iskoristio Bruno, kao ni Jevtović sa nekih 20 metara za goste.