0

SERIJA A: Inter nastavlja da ‘štuca’, remi na ‘Meaci’ protiv Palerma (VIDEO)

Objavljeno: 28.08.16 u 20:09

Fudbaleri Intera i Palerma podelili su bodove u utakmici 2. kola italijanske Serije A rezultatom 1:1 (0:0).

Prvi meč dana u italijanskoj Seriji A doneo je interesantnu utakmicu, ali bez pobednika, iako su oba tima imala svoje prilike za osvajanje čitavog plena.

Posle prvih 45 minuta u kojim nije bilo pogodaka, prvi je do vođstva došao Palermo i to u 48. minutu preko Rispolija.

Inter je krenuo na sve ili ništa i dobio samo bod, a izjednačenje je u 72. minut doneo, a ko drugi, nego Mauro Ikardi.

Vođa Intera i u ovoj sezoni tako je nastavio sjajnu golgetersku seriju u kojoj se nalazi, ali do kraja nije uspeo da svom timu donese potpuni preokret.