0

BUNDESLIGA: Lajpcig odoleo Hofenhajmu, do boda u poslednjem minutu (VIDEO)

Objavljeno: 28.08.16 u 19:30

Kompletirano je prvo kolo nemačke Bundeslige, a mini iznenađenje je remi u Hofenhajmu između istoimenog kluba i novajlije Lajpciga – 2:2 (0:0).

Novajlija u nemačkoj eliti, ekipa Lajpciga, pobrinula se za novo iznenađenje u uvodnom kolu Bundeslige. Na gostovanju u Hofenhajmu dva puta su se vraćali iz minusa i na kraju kući odneli veliki bod.

Domaćin je poveo u 56. minutu preko Rupa, ali je samo dva minuta kasnije Kajzer izjednačio na 1:1.

BUNDESLIGA: Herta u triler završnici do pobede, Hofenhajm čeka Lajpcig (VIDEO)

Novo vođstvo Hofenhajmu doneo je Ut golom u 83. minutu, ali je u poslednjem minutu Sabitcer doneo bod veliki kao kuća Lajpcigu za veliku radost novajlije u najvišem rangu.