0

BUNDESLIGA: Bajern startovao u šestoj brzini, het-trik Levandovskog (VIDEO)

Objavljeno: 26.08.16 u 22:32

Već na startu Bundeslige Bajern je demolirao Verder sa 6:0 (2:0) uz fenomenalnu partiju Roberta Levandovskog.

Vatromet Bavaraca na startu. Golman Verdera je šest puta morao da vadi loptu iz mreže, koju je na kraju utakmice kući poneo strelac tri gola Levandovski. Bajern je tim iz Bremena načeo u 9. minutu evrogolom Alonsa. Nije prošlo ni četiri minuta kada je Levandovski na asistenciju Riberija povisio na 2:0. Mogao je domaćin do kraja poluvremena da postigne bar još tri gola, ali je golman Verdera bio veoma dobar.

U drugom poluvrmenu rapsodija Bajerna. U 46. minutu je Levandovski postigao novi gol za 3:0. Čekalo se 20 minuta da Bavarci nastave golgetersku seriju. Strelac Lam, a asistent po drugi put Miler. Sjajni napadač je upisao het-trik asistencija kada je u 73. minutu uposlio Riberija, a ovaj pogodio za 5:0. Tačku na „j“ stavio je Levandovski iz penala u 76. minutu – 6:0.

My Movie от Независимый спорт на Rutube.