0

SERIJA A: Baka het-trikom srušio Mihu u pravoj drami na ‘San Siru’ (VIDEO)

Objavljeno: 21.08.16 u 20:40

U premijernom meču nedeljnog programa Serije A, Milan je kao domaćin savladao Torino 3:2 (1:0).

Pravu dramu smo videli na „San Siru“. Siniša Mihajlović je debitovao na klupi Torina u prvenstvenim mečevima i to baš protiv kluba koji je vodio prošle sezone. Ipak, nije uspeo da napravi iznenađenje, Milan je slavio sa 3:2 uz het-trik Karlosa Bake.

„Rosoneri“ su poveli golom Kolumbijca u 38. minutu. Torino je do izjednačenja došao početkom drugog dela igre kada je Beloti sjajno reagovao glavom. Ipak, samo dva minuta kasnije Milan je ponovo poveo, Baka drugi put. U 62. minutu sviran je penal za Milan, Baka je bio siguran egzekutor za 3:1. Kada su svi pomislili da će „rosoneri“ slaviti ovim rezultatom usledila je drama. U 91. minutu Baseli je smanjio na 2:3, da bi tri minuta kasnije Torino imao i pena, Loptu je uzeo Beloti, ali je Donaruma odbranio i Milanu doeno prva tri boda na startu Serije A.