0

PREMIJER LIGA: Stuani sa dva gola ‘ugasio’ stadion ‘svetlosti’ (VIDEO)

Objavljeno: 21.08.16 u 16:33

U pretposlednjem meču 2. kola Premijer lige, Midlzbro je savladao Sanderlend na gostovanju rezultatom 2:1 (2:0).

U prvom poluvremenu na terenu je postojao samo jedan tim, a to je bio Midlzbro. Gosti su igrali lepršavo i lepo na oko, iz prve, a toj lepoti igre doprineo je fantastičan gol Kristijana Stuanija u 12. minutu.

Sa ogromne udaljenosti ‘zategao’ je i iz kolena poslao pravi projektil u rašlje gola Vita Manonea.

(Izvor: youtube / young duduu)

Isti igrač postigao je i drugi gol za goste, ali ‘pola gola’ ide Alvaru Negredu koji je fantastično izbacio svog čuvara i nesebično asistirao Stuaniju za 0:2.

Sve što je Sanderlend usmeo da uradi do kraja jeste počasni pogodak van Anholta u 71. minutu. Ipak, kasno su se probudili i bodovi su otišli njihovim severnoistočnim rivalima.