0

SERIJA A: Raspucana „Vučica“, Juve teško do pobede (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 20.08.16 u 23:47

Počelo je prvenstvo i na Apeninskom poluostrvu. Prvog dana odigrane su samo dve utakmice u kojima su domaćini odneli pobede.

Roma je čekala čak 65 minuta da probije bedem Udinezea, a onda je usledila rafalna paljba Perotija, dva puta iz penala, Džeka i Salaha za konačnih 4:0!

Juve je poveo sjajnim pogotkom Samija Kedire, posle asistencije Kjelinija, Nemac je zakucao loptu u mrežu Tatarusanua. „Viola“ je izjednačila posle kornera, sjajnim centaršutem Slovenac, Iličić, pronašao je Hrvata, Kalinića, koji je bio najbolji u skoku. A u 75. minutu Iguain je uradio ono za šta je za velike pare doveden. Posle odbitka, Argentinac je pokupio „odpadak“ i smestio loptu u mrežu za konačnih 2:1!