0

KVALIFIKACIJE ZA LE: Rapid, PAOK, Anderleht već u grupnoj fazi, Vest Hem će se ponovo mučiti (VIDEO)

Objavljeno: 19.08.16 u 08:47

Odigrane su prve utakmice plej-ofa za plasman u Ligu Evrope u kojima nije bilo previše iznenađenja.

Uz poznate pobede Sasuola i AZ Alkmara protiv Crvene zvezde, odnosno, Vojvodine, još nekoliko ekipa je ostvarilo izuzetno ubedljive pobede koje im već posle prvih duela obećavaju plasman u grupnu fazu.

RASPAD SISTEMA: Debakl Zvezde u Italiji, a moglo je da bude i gore (VIDEO)

PAOK je na gostovanju Dinamu u Tbilisiju slavio sa 3:0 i golovima Matosa, Atanasijadisa i Pereire obezbedio miran revanš. Sličan posao je obavio i Rapid iz Beča na gostovanju Trenčinu. Golove su postigli Šaub u 32, 54, 83. minutu i Švab u 73. minutu.

Anderleht je takođe ostvario ubedljivu gostujuću pobedu, a sa 3:0 ‘stradala’ je Slavija u Pragu.

KRAH ‘LALA’ VEĆ U PRVOM MEČU: Vojvodina nema čemu da se nada pred revanš u Alkmaru (VIDEO)

Vest Hem je bio apsolutni favorit protiv Astre Đurđu u Rumuniji, ali je domaćin ipak odoleo Englezima i pored zaostatka posle prvog poluvremena i gola Nobla sa 11 metara.

U 83. minutu izjednačenje Rumunima doneo je Denis Alibek, fudbaler koji se zimus spominjao kao pojačanje Partizana.