0

RIO 2016: Nejmar otvorio i zatvorio, Brazil „pregazio“ Honduras! (VIDEO)

Objavljeno: 17.08.16 u 20:40

Brazilce deli još jedna pobeda do konačnog osvajanja najsjajnije medalje na Olimpijskim igrama u fudbalu ikad.

Olimpijska selekcija Brazila u muškom fudbalu deklasirala je rivale iz Hondurasa sa 6:0 (3:0) i tako se plasirala u svoje četvrto finale na Olimpijskim igrama!

Na prvi gol se čekalo čitavih 15 sekundi. Najveća fudbalska zvezda na ovim Igrama, Nejmar, koristi katastrofalnu grešku odbrane i, uz malo sreće, smešta loptu u mrežu.

ŠOK ZA HONDURAS: Kad se utakmica završi, tek što je počela! (VIDEO)

Do kraja poluvremena Brazil postiže još dva pogotka, i to oba Gabrijel Hesus, te je rezultat već na poluvremenu bio 3:0.

U drugom poluvremenu nismo videli ništa novo, golovima Markinjosa i Luana, „Karioke“ idu na nedostižnih 5:0. Meč zatvara onaj koji ga je i otvorio – Nejmar.

(Izvor: YouTube/Football in every minute)

Brazilu je ovo četvrto finale na Igrama, ali nemaju ni jedno zlato, tako da je ovo odlična prilika da pred punom „Marakanom“ osvoji najsjajnije odličje.