4

PONOVO NA NULI: Ibanjez pocepao mrežu sa ‘bele tačke’! (VIDEO)

Objavljeno: 02.08.16 u 21:55

Posle 15 minuta igre u drugom poluvremenu Luis Ibanjez je izjednačio rezultat na 2:2 i sada je ukupan rezultat potpuno izjednačen.

U 60. minutu igre ‘deset na deset’ na stadionu ‘Rajko Mitić Aleksandar Katai je odlično šutirao sa distance posle dobre finte, Stojanov je odbio loptu koja se od njegovog saigrača vratila ka golu Ludogoreca.

Najbliži njoj bio je Hugo Vijeira, koga je Palomino zakačio i Luka Banti je pokazao na ‘belu tačku’.

Penal je izveo Luis Ibanjez i topovskim udarcem sa 11 metara poravnao rezultat u potpunosti.

(Izvor: youtube / Moja SporTV)