2

POBEDA ZA POVRATAK KUĆI: Zvezda slavila, Babunski odličan

Objavljeno: 08.07.16 u 20:56

Crvena zvezda završila je pripreme u Sloveniji pobedom nad domaćim drugoligašem Radomljem sa 3:1.

Trener Božović na teren je izveo kombinovani sastav, a oni koji nisu igrali, trenirali su u Brežicama.

Istakao se mladi Babunski, koji je dva puta bio strelac, a imao je i jednu asistenciju.

DAVID BABUNSKI ZA HOTSPORT: Barsa je prošlost, Zvezda je život!

[stextbox id=“hotsport_text_box“]Crvena zvezda: Vićić (kapiten), Parker, Račić, Mičel, Milošević, Andrija Luković, Ilić, Babunski, Ruiz, Joveljić i Vučićević. Igrali su još: Stanković i Anđelković.

NK Radomlje: Andrić, Kumer, Zukić, Karamatić, Anđelković, Barukčić, Šipek, Osmanaj, Cerar, Stoilković, Nunić. Igrali su još: Jakovljegić, Jazbec, Jugovar, Prim.[/stextbox]

Babunski je pogodio u 18. minutu sa penala. U trećem minutu sudijske nadoknade prednost je udvostručio Uroš Račić.

Radomlje je u drugom poluvremenu smanjilo prednost Zvezde preko Igora Barukčića , a Babunski je u 65. postavio konačnih 3:1, golom posle solo prodora kroz sredinu terena.

Zvezda se iz Termi Čatež vraća u subotu, potom sledi put na Maltu, gde će igrati u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

[stextbox id=“hotsport_text_box“]Crvena zvezda – Radomlje 3:1