0

BLICKRIG ČUKARIČKOG: Mandićeva dva gola i asistencija za Kajevića za samo 20 minuta (VIDEO)

Objavljeno: 07.07.16 u 14:25

Fudbaleri Čukaričkog postigli su dva gola u gostima ekipi Ordabašija i posle samo 14 minuta rešili pitanje plasmana u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Sve je rešeno posle 20 minuta igre, a Čukarički je van svih očekivanja iznenadio i samog sebe sa tri gola u tom periodu.

Domaći su ostali u šoku već u 10. minutu kada je Staniša Mandić postigao prvi gol:

(Izvor: youtube / Sport Nation)

A zatim i drugi pet minuta kasnije:

Ponovo pet minuta kasnije pao je i treći pogodak, a ovog puta Mandić je bio asistent Kajeviću za impozantnih 0:3.