0

EURO 2016: Rapsodija u Tuluzu, Belgija u četvrtfinalu (VIDEO)

Objavljeno: 26.06.16 u 23:10

Tim Marka Vilmotsa je u Tuluzu ubedljivo savladao Mađarsku i plasirao se u četvrtfinale Evropskog prvenstva u Francuskoj.

Prvo poluvreme je prošlo u dominaciji Belgije i potpunoj podređenosti Mađarske.

Belgijanci su došli u vođstvo već u desetom minutu sjajnim golom Tobija Aldervejleda, ali u sledećih 60 minuta nisu iskoristili toliko šansi da je pravo čudo da za promašaje nisu kažnjeni.

Posle nekoliko promašenih prilika, Mađarska je kažnjena prvo u 77. minutu golom rezerviste Batšuajia koji je neposredno pre postignutog gola ušao u igru, a samo dva minuta kasnije iz kontre je bio precizan i Eden Azar.

U 80. minutu je bilo 3-0 za Belgijance.

I, kada su svi očekivali poslednji zvižduk Milorada Mažića, u strelce se u 90. minutu upisao i Karasko, za konačan rezultat Belgija-Mađarska 4-0.

(Izvor: Football TV/youtube)

[stextbox id=“hotsport_text_box“]Belgija – Mađarska 4-0