0

ŠTA MU BI? Hrvatski komentator se malo „pogubio“ (VIDEO)

Objavljeno: 22.06.16 u 12:22

Teško je komentatorima da u nekim trenucima ostanu prisebni, pogotovo kada je u pitanju nacionalna selekcija.

Primera je mnogo, a najnoviji stiže iz Hrvatske.

„Vatreni“ su juče iznenadili ceo svet pobedom nad šampionom Evrope Španijom, 2:1.

Ključni detalj dogodio se u drugom poluvremenu kada je u 72. minutu dosuđen penal za Španiju.

URNEBESNA PORUKA HRVATSKIM HULIGANIMA: Vi ste obične pi*kice (VIDEO)

Prvo je Modrić, kada je video da će Ramos šutirati penal, nešto rekao Srni, koji je uputstvo preneo golmanu Subašiću.

Ovaj se nepropisno kretao, ušao dva metra u teren i odbranio udarac sa bele tačke, što kao da je iznenadilo komentatora Dragu Ćosića, koji je odreagovao na sledeći način.