Kristijano Ronaldo

GOLEADA: Dve razarajuće ‘levice’ Džudžaka i dva ekspresna odgovora Ronalda (VIDEO)

Objavljeno: 22.06.16 u 19:12

Za deset minuta igre u drugom poluvremenu videli smo čak tri gola.

Tek što je počelo drugo poluvreme, posle vrlo zanimljivog prvog i rezultata 1:1, Balaš Džudžak je zategao ‘levicom’ i uz pomoć odbrane Portugalije zatresao mrežu.

(Izvor: youtube / EURO 2016)

Gotovo u sledećem napadu Kristijano Ronaldo je izjednačio na 2:2 golom koji će se vrteti na TV špicama sa ovog EURA.

Međutim, pravu ‘ludnicu’ nastavio je ponovo Džudžak koji je u 55. minutu ponovo sa slične pozicije savladao Patrisija za 3:2.

Ludih 15 minuta upotpunio je ponovo Ronaldo u 61. minutu golom glavom koji daje novu nadu Portugaliji.