0

EURO 2016: Vatreni izjednačili golom Kalinića na kraju poluvremena (VIDEO)

Objavljeno: 21.06.16 u 22:08

Prvo poluvreme utakmice Španija-Hrvatska u Bordou završeno je rezultatom 1-1. Izjednačujući gol za Hrvatsku je u 45 minutu postigao Kalinić.

Odmah nakon vođstva Španije, reprezentacija Hrvatske se oslobodila pritiska i samo srećan splet okolnosti je sačuvao Crvenu Furiju od primanja pogotka.

Posle greške Davida De Hee pri ispucavanju, lopta je stigla do Rakitića koji je šutirao iz prve sa dvadesetak metara, ali je sreća bila uz Špance, jer se lopta od prečke odbila do stative i nije prešla gol liniju.

U jednom od poslednjih napada u prvom poluvremenu, Ivan Perišič je odličnim driblingom iz igre izbacio Huanfrana i poslao loptu na ivicu peterca odakle ju je u gol poslao Nikola Kalinić!

U drugoj utakmici ove grupe u Lansu Turska vodi protiv Češke sa 1-0.