0
Tenis

ROLAN GAROS: Zimonjić i Štepanek izgubili od braće Brajan

Objavljeno: 29.05.16 u 17:56

Nenad Zimonjić i Čeh Radek Štepanek poraženi su od Boba i Majka Brajana rezultatom 2:1 u setovima u trećem kolu Rolan Garosa.

U meču koji je trajao 115 minuta, srpsko-češki dubl poveo je sa 1:0 u setovima, nakon što su pri rezultatu 4:4 uspeli da naprave brejk, a zatim na svoj servis i osvoje prvi set.

Drugi deo igre doneo je ravnopravnu borbu, pa je rezultat 6:6 došao nakon sigurnih gemova na sopstvene servise oba dubla.

ROLAN GAROS: Troicki poražen

Zimonjić i Štepanek su imali meč loptu pri rezultatu 6:5 u taj brejku, ali su nakon toga izgubili tri vezana poena i dopustili Amerikancima da izjednače.

U trećem setu usledio je pad koncentracije u trećem gemu, što su braća iz SAD iskoristila, povela sa 2:1, da bi napravili još jedan brejk i došli do pobede od 2:1 u setovima, nakon 6:3 u trećem setu.

ROLAN GAROS: Krunićeva završila takmičenje u dublu