0

SLS: Ljudi, Marjanovićeva petarda u Nišu!

Objavljeno: 28.04.16 u 20:03

Kompletirano je celo treće kolo plej-ofa i plej-auta Superlige Srbije, a obeležio ga je Saša Marjanović, strelac čak PET pogodaka na jednoj utakmici.

U okviru plej-ofa Superlige, posle trijumfa Partizana nad Borcem (2:0), Vojvodina i Voždovac su razočarali, te su odigrali bez golova, dok je u Nišu u meču između Radničkog i Radnika iz Surdulice viđena kiša golova.

I to od strane jednog igrača – Saše Marjanovića, čoveka koji je danas postigao čak pet golova za ‘meraklije’ u meču koji će dugo pamtiti. U 6. 10. 35. 72. i 88. minutu Marjanović je demonstrirao dominaciju koju verovatno ne bi zaustavili ni jači timovi od gosta iz Surdulice.

SLS: Partizan sa pola gasa ‘ukrotio zebre’ (VIDEO)

Njegovu seriju ‘prekinuo’ je na trenutak Stamatović u 30. minutu, ali će sa ovog meča najviše ostati upamćen nastup napadača Nišlija.

U mečevima plej-auta videli smo dve pobede domaćina, Javora nad OFK Beogradom od 1:0 i Metalca nad Jagodinom i to u četvrtom minutu nadoknade, golom Mladenovića.

U Lučanima su Mladost i Spartak iz Subotice remizirali bez golova.