0

RUTINSKI: Bivši napadač Partizana kažnjava i najmanju grešku odbrane (VIDEO)

Objavljeno: 24.04.16 u 20:36

Srpski internacionalac Stefan Šćepović bio je strelac u remiju svog Hetafea protiv Valensije.

Srpski napadač je ove sezone pokazao da mu španska liga itekako leži i da ume da namiriše gol šansu iz naizgled bezazlene situacije. Da je tako činio i u Partizanu, verovatno bi ostao u lepšem sećanju navijačima Partizana…

No, u današnjem meču protiv Valensije Šćepović je u igru ušao u 65. minutu, a već tri minuta kasnije njegovo ime bilo je na semaforu. Namirisao je i iskoristio grešku odbrane gostiju i stuštio se ka golu i rutinski pogodio za 2:1.

Kasnije je Valensija izjednačila na 2:2 i tako, što je možda i najrealnije, je u predgrađu Madrida viđena podela bodova.