0

SLS, PLEJ-OF: Zvezda kraj Morave želi korak bliže tituli (17.00)

Objavljeno: 23.04.16 u 09:06

Ono što je postalo jasno posle remija sa partizanom u 31. kolu Superlige odnosno prvom meću plej-ofa je da Crvena zvezda ne može teoretski da obezbedi titulu već ovog vikenda kada gostuje Borcu u Čačku.

Crveno-beli stižu u grad na Moravi nakon što su „zebre“ propustile da se plasiraju u finale Kupa Srbije pošto su odigrale nerešeno sa Javorom pred svojim navijačima (1:1).

PRELAZAK U ZVEZDU? Oglasio se Andrija Živković i dao kratak i (ne)jasan odgovor (FOTO)

Trener kluba sa Marakane Miodrag Božović biče primoran da kombinuje zbog povreda i suspenzija igrača pa bi od prvog minuta na terenu mogao da se nađe Miloš Stojanović uz Aleksandra Lukovića u srcu odbrane, dok je za špic napada planiran Petar Orlandić.

ZVEZDA IZNAD SVEGA: Ono kad odbiješ ulazak u rijaliti zbog voljenog kluba (FOTO)

Zanimljivo je da je Borac ove sezone naneo najteži poraz Crvenoj zvezi pošto je u utakmici Kupa Srbije bilo 1:5 na Marakani, a bio je na samo minut od podviga pošto je mogao da bude prvi tim koji je naneo poraz crveno-belima u prvenstvu jer je do 90. minuta uttakmice 30. kola vodio sa 1:0.