0

FOTO screenshot

PRIMERA: Barsa se baš naljutila, Atletiko prati Katalonce u stopu (VIDEO)

Objavljeno: 23.04.16 u 22:28

U mečevima 35. kola španske Primere, Atletiko Madrid savladao je Malagu rezultatom 1:0, dok je Barselona raznela Sporting iz Hihona sa 6:0, uz čak tri penala.

U tvrdoj utakmici koja nije bila bez lepih poteza, ali takođe nije donela ni vrhunski fudbal, Atletiko iz Madrida savladao je Malagu rezultatom 1:0 golom Koree.

(Youtube/KoraLifeTVHD20)

PRIMERA: Real od 0:2 do 3:2 i prvog mesta na tabeli (VIDEO)

Nakon što su prethodne nedelje Deportivu dali osam, ovaj put fudbaleri Barselone bili su malo milosrdniji prema Sportingu, pa su gosti u Hihon otišli sa samo šest golova u svojoj mreži.

Prvo poluvreme nije naslućivalo ovakav razvoj situacije. Katalonci su poveli u 12. minutu golom Mesija, i to je bilo to u prvih 45. minuta.

A onda, u poslednjih 27 minuta, pet golova „Blaugarane“, od čega četiri Luisa Suareza.

Suarez je vezao tri gola za 15 minuta – u 63, 74. i 77. minutu (poslednja dva iz penala). Njegovu seriju prekinuo je Nejmar u 85. minutu, takođe iz penala, da bi konačnih 6:0 svojim četvrtim golim postavio Suarez u 88.