0

TAKO SE ISKALI BES: Deportivo brojao do ‘osam’, četiri gola Suareza (VIDEO)

Objavljeno: 20.04.16 u 22:00

Barselona je prekinula crni niz u Primeri i savladala je Deportivo u gostima 8:0 (2:0).

Četa Luisa Enrikea iskalila je bes na ni krivom ni dužnom Deportivu. Golman tima iz La Korunje, Manu morao je osam puta do mreže po loptu.

Igrao se 11. minut kada je posle kornera Rakitića, Suarez doneo prednost Kataloncima. Do kraja prvog dela igre bilo je 2:0, Mesije petom, fenomenalno, uposlio Urugvajca, a „kanibal“ nije pogrešio. Barsa je drugo poluvreme otvorila golom, Suarez je sada bio asistent, a strelac Rakitić. Do sledećeg gola za Barsu čekalo se šest minuta, Mesi do Suareza, a ovaj het-trik – 4:0.

Tu nije bio kraj kanonadi Barselone. U 64. minutu posle sjajne asistencije i dosta sreće Suarez je pogodio za 5:0. Kod šestog gola ponovo je učestvovao Urugvajac, ali je ovoga puta u 73. minutu gol postigao Mesi. Potpunu katastrofu Deportiva najavio je Bartra u 79. minutu za 7:0, a konačnih 8:0 bilo je delo Nejmara na dodavanje Suareza.

(Izvor: RuTube)