0

PRIMERA: Real i Atletiko nastavljaju poteru za Barsom (VIDEO)

Objavljeno: 20.04.16 u 23:54

U vanrednom 34. kolu španske Primere, posle Barselone, pobede su zabeležile i ekipe Atletiko Madirda i Real Madrida.

Trka u troje nastavlja se u Španiji. Posle neverovatne pobede Barselone nad Deprotivom 8:0, Atletiko Madrid je u na teškom gostovanju bio bolji od imenjaka iz Baskije 1:0.

Bio je ovo veoma siromašan meč u kome su „jorgandžije“ stvarale šanse, a Bilbao se branio. To nije uspeo da uradi u 38. minutu kada je Grizman uposlio Toresa, a ovaj matirao Iraizoza. Kasnije su šanse za Atletiko imali Grizman i Karasko, ali je golman Baskijaca sjajno intervenisao i rezultat je ostao 0:1 za goste. Atletiko je tako zabeležio 79 bod, koliko ima i lider Barselona.

(Izvor: RuTube)

Trku za Madriđanima i Kataloncima nastavio je Real. „Kraljevski klub“ je na svom terenu bio bolji od Viljareala 3:0 (1:0). „Žutu podmornicu“ je prvo pogodio „torpedo“ Benzeme u 41. minutu. Na 2:0 povisio je Lukas sjajnim šutem u 69. minutu. Pitanje pobednika, ako ga je i bilo, rešio je Modrić u 76. minutu. Real Madrid sada ima samo bod manje od dvojca na vrhu, Barselone i Atletiko Madrida.

TAKO SE ISKALI BES: Deportivo brojao do ‘osam’, četiri gola Suareza (VIDEO)