0

SERIJA A: Ludnica u Bergamu i goleada bez pobednika, Roma ne može bez Totija (VIDEO)

Objavljeno: 17.04.16 u 14:41

U prvom meču dana u italijanskoj Seriji A, Atalanta i Roma su podelili bodove u meču u kom je viđeno šest pogodaka – 3:3 (2:2).

Ako se po jutru dan poznaje, očekuje nas paklen dan u Seriji A, pošto je u prvom meču dana u Bergamu viđena prava goleada sa puno preokreta. Roma je kao favorit jurila Inter na tabeli, koji je sinoć slavio protiv Napolija i gosti iz prestonice su odlično otvorili meč.

U 23. minutu Dinj je doneo prednost Romi, a samo četiri minuta kasnije Rađa Naingolan je potpuno utišao stadion Atleti Azuri. Međutim, da se sve zakomplikuje pobrinuo se Marko Borijelo.

SERIJA A: Inter zakoračio ka Ligi šampiona i poručio Napoliju – ništa od ‘Skudeta’ (VIDEO)

Prvo je D’Alesandro prepolovio zaostatak Atalante, a onda je bivši igrač Rome, pomenuti Borijelo, sa dva gola u 37. i 50. minutu potpuno preokrenuo rezultat i doneo erupciju oduševljenja navijačima u Bergamu.

Roma je od tog momenta krenula u potpunu ofanzivu, a iako su i domaći imali prilike da prelome meč iz kontranapada, u 85. minutu postavljen je konačan rezultat.

Dugo je trajala akcija i karambol u šesnaestercu domaćih, da bi lopta napokon došla do Frančeska Totija koji je ‘zategao’ sa ivice kaznenog prostora i smestio loptu u mrežu za konačnih 3:3.