0

PRIMERA: Atletiko nastavio poteru za Barselonom, Viljareal stao u Madridu (VIDEO)

Objavljeno: 17.04.16 u 20:20

Atletiko Madrid je na svom terenu savladao Granadu 3:0 (1:0) i sada se bar na tri sata izjednačio sa Barselonom na prvom mestu na tabeli.

„Jorgandžije“ sanjaju. Igraju sezonu iz snova. Posle pobede nad Granadom 3:0 sustigli su lidera Barselonu i sada imaju jedank broj bodova – 76.

Atletiko je lako stigao do tri boda protiv Granade. Goste je već u 15. minutu načeo Koke na asistenciju Toresa. U 59. minutu došlo je do zamene uloga. Koke je asistirao, a Tores pogodio za 2:0. Konačnih 3:0 za Atletiko postavio je Korea u 83. minutu utakmice.

(Izvor: RuTube)

Rajo Valjakano je zaustavio Viljareal 2:1 (1:1). Tim iz Madrida je poveo golom Gera u 7. minutu. Adrian je „žutoj podmornici“ doneo izjednačenje u 20. minutu. Pobedu Rajo Valjakanu doneo je Venecuelanac Miku u 81. minutu.