0

FOTO screenshot

PRIMERA: Levante pobegao sa dna, zakuvalo se u borbi za opstanak (VIDEO)

Objavljeno: 15.04.16 u 22:30

U prvoj utakmici 33. kola španske Primere Levante je sa 2:1 (1:1) savladao Espanjol i tako predao ‘fenjer’ Hetafeu.

Levante je pre ovog meča bio poslednji na tabeli sa tri boda manje od prvih timova iznad sebe, ali je po završetku meča u Valensiji situacija nešto drugačija.

Iako njihovu pobedu nije nagoveštavalo rano vođstvo Espanjola. Već u sedmom minutu gosti su poveli golom Pereza.

Međutim, Levante se brzo oporavio od početnog šoka i preko najvećeg pojačanja Đuzepea Rosija izjednači do poluvremena, tačnije već u 23. minutu.

U 66. minutu videli smo trenutak odluke. Međani je bio junak Levantea i golom za, ispostavilo se, velika tri boda oduševio je domaću publiku.