0

BUNDESLIGA: ‘Fenjeraš’ Hanover iznenadio Menhengladbah (VIDEO)

Objavljeno: 15.04.16 u 22:19

U prvoj utakmici 30. kola nemačke Bundeslige Hanover je na svom terenu savladao favorizovanu Borusiju iz Menhengladbaha sa 2:0 (0:0).

Pet kola pre kraja Hanover se nalazio u bezizlaznoj situaciji, ali bi trijumf nad Menhengladbahom mogao da ih ‘pogura’ ka eventualnom opstanku, iako je do toga u naredna četiri kola ostalo jako puno posla.

Prvo korak je napravljen i to protiv favorizovanog rivala, čije su ambicije za plasmanom u Ligu šampiona znatno ugrožene velikim kiksom u Hanoveru, na gostovanju ‘fenjerašu’.

Posle prvog poluvremena u kom nije bilo pogodaka, domaći su poveli golom Antona u 49. minutu.

Posle 11 minuta kasnije prednost Hanovera je duplirana, a ujedno je postavljen i konačan rezultat. Strelac je bio Sobijeh.