0

SERIJA A: Romi samo bod u Rimu protiv Bolonje (VIDEO)

Objavljeno: 11.04.16 u 22:54

Fudbaleri Rome razočarali su svoje navijače u poslednjem meču 32. kola Serije A, pošto su na Olimpiku igrali 1:1 (0:1) sa Bolonjom.

Tako je „vučica“ dala šansu Interu da može da se nada trećem mestu koje sledeće sezone vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona. Očekivalo se da četa Lućana Spaletija osvoji lagana tri boda protiv Bolonje, ali u tome nije uspela.

Bila je „vučica“ bolji rival i zapretila je već u 3. minutu preko Falkea, ali je Španac bio neprecizan. Najbolju priliku u prvom poluvremenu Roma je imala u 16. minutu kada je Salah pogodio stativu. Još dve šanse je potom stvorio domaćin preko Salaha i Pjanića, ali nije mogao do gola. Kazna je stigla u 25. minutu kada je posle izvedenog prekida Zunige, Rosetini glavom savladao Ščešnog.

Roma je u drugom poluvremnu brzo stigla do izjednačenja. Salah je izbegao ofsajd poziciju i u situaciji jedan na jedan savladao Mirentea. Tada se očekivalo da će „vučica“ do preokreta, ali… Ni rezervisti Toti i Džeko nisu pomogli Romi da dođe do pobede – 1:1.

(Izvor: RuTube)