0

SERIJA A: Lacio lako protiv Palerma, ne i protiv navijača (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.16 u 22:46

Fudbaleri Lacija slavili su sa ubedljivih 3:0 na gostovanju ekipi Palerma u pretposlednjem meču 32. kola italijanske Serije A.

Lacio je često umeo da se muči na Siciliji, ali je ovog puta protiv Palerma prošao vrlo lako i bez većih problema odneo ceo plen u Rim.

Na krilima Miroslava Klosea, strelca prva dva gola na meču u 10. i 15. minutu, ‘nebesko plavi’ su već u prvom poluvremenu rešili pitanje pobednika.

Sve do kraja je bilo rutinsko odrađivanje posla, a konačan rezultat postavio je Felipe Anderson u 71. minutu utakmice.

Međutim, meč su obeležila divljanja domaćih navijača, posebno kada je u prvom poluvremenu jedna baklja pala neposredno pored igrača gostiju Antonija Kandreve.