0

SERIJA A: Fiorentina u ‘kanalu’, Empoli pobedio (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.16 u 14:37

U meču 32. kola Serije A, Empoli je na svom terenu savladao Fiorentinu 2:0 (1:0).

Viola šest kola ne zna za pobedu, te joj se i san o Ligi šampiona, pretvorio u košmar. Novi poraz Fiorentina je doživela od Empolija na gostovanju. Ali, početak utakmice nije nagoveštavao tako nešto. Naime, Teljo je prvi zapretio Empoliju, ali je lopta na putu ka mreži zakačila nekog i otišla u korner. Domaćin je do vođstva stigao u 41. minutu kada je Pucareli iskoristio grešku odbrane ljubičastih, oslobodio se jednog čuvara i pogodio.

Taj gol kao da je presekao goste, te je Empoli samo stvara šanse. Najveću je imao Saponara, ali nije bio precizan. Ipak, kolegu je ispravio Zelinski u 88. minutu sjajnim šutem sa 16 metara za konačnih 2:0.

(Izvor: Videa)