0

PRIMERA: Nolito vodi Seltu pravac u Evropu (VIDEO)

Objavljeno: 10.04.16 u 14:00

Selta je kao gost savladala Hihon 1:0 (0:0) i tako zadržala velike šanse da se sledeće sezone nađe u jednom od evropskih takmičenja.

Dva tima, a različite ambicije. Selta je u Hihon stigla po tri boda kako bi ostala u borbi za Evropu, dok je Sportingu pobeda bila neophodna u bitkama za opstanak u „eliti“. Na kraju su se ipak radovali gosti. Tim iz Viga je prvi zapretio u 11. minutu preko Nolita. Domaćin je uzvratio u 29. minutu preko Rodrigeza, ali promene rezultata nije bilo.

KAD RONALDU ZATREBA SUKNJICA: Dva puta kroz noge i pad velikog Portugalca (VIDEO)

Selta je do vođstva stigla u 64. minutu, Oreljana je uposlio Nolita, a ovaj fenomenalno prevario čuvara i pogodio. Gosti su do 2:0 mogli u 74. minutu kada je sjajno pokušao naš Radoja, ali je zamalo bio neprecizan. Do kraja utakmice Sporting je imao još dve šanse, prvo je u 85. minutu pokušao Nidi, a u nadoknadi vremena i Ruben, ali bez promene na smeaforu – 0:1.

(Izvor: Videa)