0

PREMIJER LIGA: Siti preokretom do pobede protiv VBA, gosti postigli evrogol (VIDEO)

Objavljeno: 09.04.16 u 20:51

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Vest Bromvič Albion rezultatom 2:1 u 32. kolu engleske Premijer lige.

Gosti su poveli preko Sesenjona na komičan način. Naime, prvo je sudija Džons pravim bodičekom sprečio prezimenjaka iz Mančester Sitija da dođe do lopte, što je iskoristio upravo Sesenjon, prosledio loptu saigračima u napad, pretrčao ceo teren, primio loptu u skoku i postigao prelep gol za 1:0 u 6. minutu.

Nakon 13. minuta, 1:1 – Aguero iz penala.

KAD SUDIJA POMOGNE: Gol za pamćenje nakon sudijske greške (VIDEO)

Preokret i trijumf Sitiju doneo je Nasri u 66. minutu. Ovom pobedom, Siti je pobegao gradskom rivalu Junajtedu na četiri boda (uz meč manje), i nalazi se na dobrom putu da obezbedi plasman u Ligu šampiona naredne sezone.