0

PREMIJER LIGA: Mitrović na korak do druge lige, poraz Čelsija posle 15 utakmica (VIDEO)

Objavljeno: 09.04.16 u 18:12

Posle 33. odigranog kola u Premijer ligi jasno je da će Njukasl našeg Aleksandra Mitrovića teško izboriti opstanak u Premijer ligi.

„Svrake“ su kao gosti doživele težak poraz od Sautemptona 3:1 (2:0). Mrežu Njukasla načeo je Long u 4. minutu posle katastrofalne reakcije odbrane gostiju. U 38. minutu strelac gola Long je asistirao Peleu, a ovaj povisio na 2:0. Da će „sveci“ zabeležiti nova tri boda bilo je jasno u 55. minutu kada je Vanjama pogodio za 3:0. Njukasl je do kraja utakmice uspeo samo da ublaži poraz lepim golom Tauzenda. Tadić je igrao dobro za Sautempton do 84. minuta kada je zamnjen. Sa druge strane Mitrović je bio skoro pa neprimetan.

Najveće iznenađenje priredio je tim Svonsija koji je sa 1:0 savladao Čelsi. Bio je to prvi poraz „plavaca“ posle 15 utakmica u Premijer ligi. Gol odluke postigao je Sigurdson u 25. minutu.

(Izvor: RuTube)