0

BAŠ SU SE ISPROMAŠIVALI: Javor propustio najbolju priliku na meču (VIDEO)

Objavljeno: 06.04.16 u 16:51

Jovan Đokić promašio je čitav gol iz više nego izgledne situacije ispred gola Bojana Šaranova.

Partizan je u prvih pola sata stekao više nego zavidnu prednost od 2:0, ali je u 40. minutu utakmice Javor propustio najbolju priliku na susretu.

Centaršut sa desne strane napadača domaćih, Uzbekistanca Husnedina Gafurova pogodio je pravo u nogu Jovana Đokića, ali je on sa svega tri ili četiri metra od gola propustio da loptu pošalje iza leđa Bojana Šaranova.

Pre toga odličnu priliku u prvom poluvremenu imao je i bivši napadač Partizana, a sada Javora, Eliomar Silva.

Nade Javora naglo bi porasle, ali je ova ‘mrtva šansa’ otišla u nepovrat, pa Partizan vodi sa 2:0 posle prvih 45 minuta.

(Izvor: youtube / PRO BALKAN SPORTS)