FOTO screenshot

PRIMERA: Levante i Sporting idu ka Segundi

Objavljeno: 04.04.16 u 22:25

U poslednjem meču 31. kola Primere, Levante i Sporting su podelili bodove.

Bilo je 0:0. Po rezultatu može se reći da oba tima krupnim koracima se kreću ka drugoj ligi. Bio je ovo veoma siromašan meč u kome su gosti jednom zapretili u prvom poluvrmenu, kada je u 40. minutu Perez šutirao pored desne stative. Drugo poluvreme nije bilo ništa zanimljivije, pošto smo ponovo videli samo jednu priliku i to domaćeg tima. Pokušao je Kasadesus u 79. minutu, ali je lopta otišla preko gola.

Hihon je ovim bodom ostao na poziciji 18 sa 28 osvojenih bodova, dok je Levante poslednju sa tri poena manje. Oba kluba su definitivno spremna za selidbu u Segundu.