0

FOTO screenshot

PRIMERA: Soldado predvodi ‘podmornicu’, Sosijedad šokirao Sevilju (VIDEO)

Objavljeno: 03.04.16 u 22:25

Viljareal je slavio na gostovanju Eibaru, dok je Sevilja dočekala Real Sosijedad kao favorit, ali ga je ispratila poražena.

Viljareal je nastavio svoj pohod ka Ligi šampiona novom pobedom na gostovanju, ovog puta nad Eibarom rezultatom 2:1. Iako je domaćin prvi poveo golom Kape, ‘žuta podmornica je izjednačila do poluvremena preko Adriana, da bi tri boda Viljarealu doneo Roberto Soldado u petom minutu nastavka.

Istim rezultatom, dakle sa 2:1 slavio je i Real Sosijedad na gostovanju Sevilji što svakako predstavlja veliko iznenađenje u španskoj Primeri. Gosti su Sevilju iznenadili golovima u prvom poluvremenu.

Prvo je precizan bio Bergara u drugom minutu, da bi autogolom Kričovijaka u 34. minutu Baskijci duplirali svoju prednost.

Veliki posao ostao je pred domaćim igračima, ali sve što su do kraja meča uspeli fudbaleri Sevilje bio je gol Kevina Gameira iz jedanaesterca u 51. minutu.

Vetar u leđa dobili su u 68. minutu kada je Bergara dobio drugi žuti karton i od tog trenutka krenuli su siloviti napadi ka golu Ruljija. Do kraja meča publika na ‘Ramon Sančez Pishuanu’ bodrila je domaći sastav, ali bez uspeha.