0

BUNDESLIGA: Voland spasio Hofenhajm u nadoknadi i ‘izvukao’ ga iz zone ispadanja (VIDEO)

Objavljeno: 03.04.16 u 19:25

U poslednjoj utakmici 28. kola Bundeslige Hofejhajm i Keln su remizirali rezultatom 1:1 (0:0).

Bio je ovo vrlo bitan meč za domaći sastav, jer bi porazom pao ispod crte koja šalje u niži rang. I bio je Hofenhajm brlo blizu toga jer je od 69. minuta gubio golom Zolera, kojim je Keln poveo.

Domaći tim je nastavio da napada u želji da se spasi pomenutog scenarija i u tome su uspeli u prvom minutu nadoknade.

Kramarić je dobro vodio loptu po levoj strani, driblingom izbacio čuvara, uputio šut ka golu, koji je čuvar mreže Kelna odbio tačno na nogu Kevina Volanda, a ovaj majstorskom realizacijom je ubacio u mrežu.