0

DVA LICA DRAGANA MRĐE: Prvo se obrukao, a onda pokazao pravi golgeterski instinkt (VIDEO)

Objavljeno: 02.04.16 u 14:18

Bivši napadač Crvene zvezde imao je velikog udela u osvajanju boda svoje Omije u meču protiv Ivata.

Dragan Mrđa jedna je od ključnih figura u igri Omije, a to je pokazao i meču protiv Ivata na kom je postigao svoj treći gol posle pet odigranih utakmica u japanskoj Džej ligi.

Međutim, pre svog gola Mrđa je u prvom poluvremena imao veliku priliku, ali je posle centaršuta sa desne strane po zemlji sa samo dva, tri metra promašio praznu mrežu gostujućeg tima.

To je ekipa Ivata kaznila i povela sa 1:0 u prvom delu meča, ali je bivši fudbaler Crvene zvezde u 58. minutu doneo svom timu bod odličnom egzekucijom levom nogom u situaciji jedan na jedan sa golmanom.

Time je potvrdio svoju dobru formu i doneo Omiji sedmi bod i plasman na 10. mesto na tabeli Džej lige.

(Izvor: youtube / Stationz)